Види і типи натяжних стель
Натяжні стелі можна розділити по типу матеріалу на тканинні і плівкові. Перші виробляються з синтетичної тканини, просоченої поліуретаном, другі - з ПВХ плівки.
З плюсів плівкових стель варто відзначити:
- водонепроникність;
- простота догляду;
- різноманіття кольорів, фактур;
- доступні ціни.
Однак у такої стелі більш низька повітропроникність, її також легко пошкодити механічно. Крім того, квартиру з плівковою стелею можна остуджувати до температури не нижче 5 градусів.
Тканинні стелі зовні схожі на штукатурку, тільки ідеальну. І в цілому виглядають ефектніше плівкових. З плюсів можна відзначити:
- високу міцність;
- достатню повітропроникність;
- достатню ширину полотна, щоб не було видно шва;
- морозостійкість;
- екологічність (клас А +).
Однак таке полотно не зможе захистити від затоплення зверху, за ним складніше доглядати, та й ціна може бути вище плівкового.
По фактурі натяжні стелі можуть бути:
- глянцевими;
- матовими;
- сатиновими;
- текстурними;
- перфорованими
- напівпрозорими;
- комбінованими.
Тут відмінності чисто візуальні, практичне значення вони мають тільки коли потрібно розширити візуально простір, зонувати або виконати інші маніпуляції з інтер'єром.
По виду конструкції стелі бувають
однорівневі і багаторівневі. Перший варіант - це класичне рівне полотно, монтується за пару годин. Багаторівневі ж рішення дозволяють обігравати простір приміщення, створюючи окремі зони. Тут передбачається складна конструкція профілів, відповідно, монтаж займає значно більше часу.
Компанія Velum гарантує кращі ціни на натяжні стелі в Україні, пропонує повний комплекс проведення монтажних робіт, надає гарантії на матеріали і монтажні роботи. Встановлює натяжні стелі в Дніпрі і у Львові. Компанія має свій виставковий зал і готова доставити натяжні стелі в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.