Вибір натяжних стель із ПВХ практично необмежений: різні фактури та кольори дозволяють створити покриття на будь-який смак. На сьогоднішній день виробники випускають плівку таких текстур:
- глянцева - найбільш затребуваний варіант з ефектом, що відображає, візуально розширює невелику площу ванної кімнати. Полотно дуже щільне, має широку палітру кольорів та відтінків, але більш вибагливе у догляді, щоб уникнути розводів;
- матова - зовні полотно нагадує звичайну стелю, відмінно підходить до будь-якого дизайну інтер'єру, за експлуатаційними характеристиками дуже схоже з глянцевим. Відрізняється простим доглядом: не помітні бризки води чи невеликі забруднення;
- сатинова - за ефектом, що відбиває, - це щось середнє між глянцевим і матовим полотном з трохи приглушеним перлинним блиском. Пил не притягує, тому догляд за ним нескладний.
Велика гама кольорів матових, глянцевих, сатинових, перламутрових видів плівки та безмежні можливості якісного фотодруку дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї. Наприклад, ванну можна оформити в різних стилях: класичному, сучасному, скандинавському, морському.
Поєднання полімерного полотна та сучасних технологій дозволяє реалізувати креативні ідеї тим, хто віддає перевагу ексклюзивності. Найцікавіші дизайнерські рішення:
- зіркове небо - ефект зірок, що світяться, створюється за допомогою світлодіодних ниток, які монтуються над натяжним полотном. При вимкненому підсвічуванні стеля набуває звичайного вигляду;
- фотодрук - застосовується на будь-якому типі ПВХ плівки (глянцевої, матової, сатинової). Друк високої якості може зображати геометричний чи рослинний візерунок, хмари, хвилі, фрагменти підводного світу;
- 3D-ефект – популярність такого виду обробки стрімко зростає з кожним днем. Об'ємний простір досягається шляхом встановлення додаткових конструкцій, на які потім натягається стеля, а також за допомогою гри відтінків та тіней фотодруку, спеціального розташування підсвічування, використання дзеркальних якостей полотна.
Вибір полотна за кольором залежить від площі приміщення, стильового напрямку та палітри фарб на кахельній плитці та меблевих фасадах.
Дизайнери радять для невеликих і невисоких приміщень підбирати дуже світлі, розбілені тони, а для об'ємних рекомендують будь-які, включаючи і насичені.
Натяжні стелі з полівінілхлориду можуть мати і різну форму: багаторівневу та перфоровану двошарову. Це дає можливість оформити ванну кімнату та туалет залежно від уподобань споживача.
Недорого замовити натяжну стелю у ванну кімнату з установкою можна в компанії Velum. Ми пропонуємо різні відтінки та фактури, завдяки чому можна втілити оригінальні ідеї щодо оформлення приміщення. Як гладкі матові, так і блискучі дзеркальні поверхні створюють унікальні візуальні ефекти. Представлені на фото натяжні стелі для ванної кімнати мають вигідні ціни. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.